Zajęcia stacjonarne

ZAJĘCIA STACJONARNE pływackie

DOŁĄCZ DO NAS

Zajęcia stacjonarne z Przyspiesz to cykl zajęć budowania pełnego stylu (kraula) w oparciu o naszą autorską metodykę.

Jeżeli chcesz nauczyć się pływać kraulem, poprawić swoją technikę, przebudować swój styl – te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

 

Możesz wybrać spośród dwóch poziomów zaawansowania. Pierwszym z nich będzie grupa POCZĄTKUJĄCA NOWA, czyli osoby, które nie poruszają się w wodzie kraulem, oraz DOSKONALĄCĄ NOWA, czyli osoby, które kraulem się poruszają jednak nie zetknęły się z naszą metodyką.

Możecie także zapisać się na zajęcia indywidualne:

Zajęcia indywidualne – dedykujemy wymagającym klientom, którzy chcą z nauki pływania wyciągnąć 120% – zakres zajęć jest w pełni dopasowany do potrzeb klienta. Treningi indywidualne, to nie tylko kraul! Nasi trenerzy z chęcią nauczą Cię pływać wszystkimi stylami, rozwieją tajemnice pływanie na wodach otwartych, skoków do wody, nawrotów, bądź rozpiszą indywidualnie dopasowany dla Ciebie plan treningowy! Bez względu na Twój poziom wyjściowy krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie elementy poprawnego stylu pływackiego tak, aby poprawić Twoją szybkość oraz ekonomię ruchu.

Zajęcia indywidualne to najszybsza droga do opanowania poprawnego stylu – dzięki skupieniu się w pełni na Twojej osobie, nie umknie nam żaden aspekt techniczny.

Dołącz do nas i Przyspiesz swojego kraula!

 

Gdyby poniższy formularz z jakichś przyczyn nie działał, albo nasza odpowiedź przychodziłaby zbyt długo, proszę napisać maila na biuro@przyspiesz.eu lub zadzwonić na +48 536 099 777.

Zapisz się na zajęcia

FORMULARZ REZERWACJI ZAJĘĆ:

Trening sprawności i techniki biegowej

WYBIERZ, CO CIĘ INTERESUJE

Zapraszamy grupowe zajęcia biegowe, gdzie poprzez różnorodna gamę ćwiczeń dynamicznych, sprawnościowych, jak i wzmacniających poprawisz oraz zwiększysz świadomość, szybkość i lekkość swojego biegu! 

Na treningu oprócz nauki spokojnego truchtu, żywego biegania rytmów oraz rytmów na podbiegu poznacie także trening sprawności na płotkach lekkoatletycznych oraz różnorodne narzędzia treningowe, które pod okiem Trenerskiego Teamu Przyspiesz wykonacie dokładnie i bezbłędnie! 

Napisz do nas i dołącz w każdym momencie kursu! 

Nie ma aktualnie żadnych warsztatów...
Scroll to Top
PRZYSPIESZ Logo