Pływanie

Przyspiesz.eu | Pływanie

ZAJĘCIA STACJONARNE

DOŁĄCZ DO NAS

Zajęcia stacjonarne z Przyspiesz to 8-12 tygodniowy cykl budowania pełnego stylu (kraula) w oparciu o naszą autorską metodykę.

Jeżeli chcesz nauczyć się pływać kraulem, poprawić swoją technikę, przebudować swój styl – te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Możesz wybrać spośród dwóch poziomów zaawansowania:
Grupa techniczna – skupiająca się przede wszystkim na pracy nad techniką
Grupa treningowa – dedykowana rozwojowi siły, szybkości i wytrzymałości, przy zachowaniu bardzo dobrej techniki.

Prowadzący komunikuje się z grupą za pomocą zestawu do komunikacji podwodnej, co jest absolutną rewelacją pozwalającą korygować błędy na bieżąco.

Zajęcia indywidualne – dedykujemy wymagającym klientom, którzy chcą z nauki pływania wyciągnąć 120% – zakres zajęć jest w pełni dopasowany do potrzeb klienta. Treningi indywidualne, to nie tylko kraul! Nasi trenerzy z chęcią nauczą Cię pływać wszystkimi stylami, rozwieją tajemnice pływanie na wodach otwartych, skoków do wody, nawrotów, bądź rozpiszą indywidualnie dopasowany dla Ciebie plan treningowy! Bez względu na Twój poziom wyjściowy krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie elementy poprawnego stylu pływackiego tak, aby poprawić Twoją szybkość oraz ekonomię ruchu.
Zajęcia indywidualne to najszybsza droga do opanowania poprawnego stylu – dzięki skupieniu się w pełni na Twojej osobie, nie umknie nam żaden aspekt techniczny.

Dołącz do nas i Przyspiesz swojego kraula!

Zapisz się na zajęcia

FORMULARZ REZERWACJI ZAJĘĆ:

WARSZTATY

WYBIERZ, CO CIĘ INTERESUJE

Scroll to Top
PRZYSPIESZ Logo