Obóz TRI – Gandia

Triathlon Camp | Gandia 2024

TriathlonCAMP | Valencja - Gandia | Przyspiesz.eu | 24.02 - 2.03.2024

MIEJSCE: Walencja – Gandia

CHARAKTER: obóz triathlonowy

WIĘCEJ INFORMACJI nt. OBOZU

Tydzień pracy treningowej w wersji TriathlonCAMP – ZAPISY na 7-dniowy obóz w Hiszpanii –  Prowadzony przez trenerów Przyspiesz Kubę Żurka, Bartka Malinowskiego, Rafała Stefańskiego oraz Kacpra Adama zawodnika PRO, dwukrotnego Mistrza Polski Elity w triathlonie na dystansie 1/2IM. Liczbę trenerów dostosowujemy do liczebności grupy, przyjmując co najmniej 1 trener na 8 osób!
 
Zakwaterownie w pierwszej linii od morza, w hotelu Bayren & Spa **** – tuż przy najdłuższej piaszczystej plaży, wschodniego wybrzeża Hiszpanii! Hotel Bayren to wyjątkowe miejsce z duchem sportowym, z którego korzystają kadry oraz zawodowe grupy kolarskie tj. Lotto Soudal!
 
Zapewniamy pracę w małych, kameralnych grupach, na każdym poziomie zaawansowania. Zawsze zapewniamy co najmniej jednego trenera na każde 8 osób trenujących! 
 
Chcesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące? Rodzina i dzieci nietrenujące rozliczają jedynie koszty zakwaterowania i transferów lotniskowych!
 

Czego dotyczy nasza oferta?

Wyjątkowy obóz triathlonowy, podczas którego będziemy cieszyć się pięknymi trasami treningowymi w regionie Gandia – Valencja, słynącego z upraw pomarańczy i świetnych tras rowerowych z doskonałym asfaltem.
 
W naszych treningach poznasz aspekty wszystkich 3sportów triathlonu, technikę pływania, jazdy na rowerze, biegu, a także relaksacji – jogi dla sportowców wytrzymałościowych.
 
Cena rezerwacji widoczna w karcie produktu zawiera: usługę rezerwacji hotelowej, transfer zbiorowy z lotniska Walencja i na lotnisko Walencja w dniach 24.02 oraz 2.03. 2024r. wraz z rowerem!
 

CENA ZA OBÓZ I REZERWACJE MIEJSCA OBOZOWEGO:

Cena obozu to 890euro/os w pokoju dwuosobowy lub 1090euro/os w pokoju jednoosobowym.

Kwota obozu rozliczana na miejscu, obejmuje:
  • 7 noclegów w 4-gwiazdkowym hotelu **** RH Bayren & Spa, z wyżywieniem sportowym Half Board (śniadanie oraz obiadokolacja), basenem, siłownią i strefą wellness,

 

  • Opcje zakwaterowania – miejsce w pokoju w wersji BayRoom 1 osobowym – 1090Euro,  2 osobowym – 890Euro/os. Istnieje możliwość wyboru pokoju o wyższym standardzie(cena określana indywidualnie), zgodnie z ofertą hotelu, prezentowaną w tym linku: https://www.hotelrhbayren.com/en/rooms
 
  • Wyżywienie sportowe Half Board(tj. śniadanie i obiadokolacja). Lunch jemy w lokalnych miejscach, z kuchnią hiszpańską – płatne indywidualnie:)
 
  • Opiekę trenerską, 5-7 treningów pływackich, 3-5treningów rowerowych, 3 – 5 treningów biegowych z uwzględnieniem techniki, w tym marszobieg w przepięknych, skalistych górach, 2 treningi regeneracyjne z elementami jogi i masażu, 2 treningi wzamcające core stability.
 
  • Wejścia na obiekty sportowe – basen oraz stadion lekkoatletyczny

 

  • Transfer do i z hotelu na lotnisko Walencja w dniu 24.02 oraz 2.03 został uwzględniony w cenie rezerwacji! Nie musisz się martwić o transport. Czekamy na Ciebie na lotnisku:)
 
Uczestnikom sugerujemy wykupienie ubezpieczenia KL i NNW na czas wyjazdu!
 
Osoby towarzyszące nie biorące udziału w treningach opłacają tylko koszty pobytu i transferów. Prosimy o podanie ilość osób towarzyszących i/lub wiek dzieci do zakwaterowania w wybranym pokoju z powyższego linku.
 
W uwagach do rezerwacji prosimy o informację o zakupionym locie i chęci skorzystania z transferu do/z hotelu.
 —
Scroll to Top
PRZYSPIESZ Logo