Obozy firmowe

OBOZY FIRMOWE

ZORGANIZUJ Z NAMI UDANY WYJAZD

Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie zdrowego
i odpowiedzialnego podejścia do uprawiania sportu. Przez wiedzę nabywaną od początków swojej przygody z Triathlonem i ciągłej chęci rozwoju naszego warsztatu trenerskiego, wiemy jak odpowiednio trenować swoich podopiecznych, na każdym
poziomie zaawansowania.

Obozy „PRZYSPIESZ” to kompendium wiedzy, z którego dowiecie się jak trenować mądrze, jak ważną rolę odgrywa sprawność oraz siła w dyscyplinach wytrzymałościowych, oraz jaki poziom planu treningowego powinien realizować każdy z uczestników aby bez kontuzji i przeciążeń cieszyć się z rozwoju swojej sprawności i wytrzymałości.

Oprócz tego zachęcamy do analizy video techniki pływania oraz biegania z indywidualnym omówieniem błędów i wyznaczeniem kierunku do poprawy techniki, czy konsultacji treningowych tego co obecnie na codzień wykonują uczestnicy obozu.

OBÓZ PRZYSPIESZ DLA FIRM to nie tylko wieczorna integracja waszego zespołu. To przede wszystkim cały dzień wypełniony aktywnościami w zakresie poprawnej techniki pływania, biegania, sprawności ogólnej, zapobieganiu kontuzji, budowania siły oraz odpowiedniego doboru objętości do poziomu sportowego.

Wieczorami organizowane są wykłady dotyczące żywienia przed, po jak i w trakcie aktywności oraz tego co w danym dniu było kształtowane i w jakim celu.
Każda niejasna kwestia, pytania oraz zaangażowanie w dyskusję będzie mile widziane!

Posiadając doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń wiemy, że w znaczącym stopniu wpływają one
na integrację zespołu poprzez sport i obozową atmosferę. Ostatecznie kształtuje to poprawną relację biznesową, wpływa na nawiązanie licznych znajomości, a także może stanowić podsumowanie minionego roku w zakresie współpracy między firmami i zachęty do realizacji dalszych planów.

Treningi odbywają się od dwóch do trzech razy dziennie (po około 60-80’) na obiektach takich jak stadion lekkoatletyczny, basen czy siłownia, ale również na przestrzeniach otwartych (lasy, góry czy długie, szosowe trasy na treningach kolarskich).

Plan dnia układany jest indywidualnie do Waszych potrzeb. W harmonogramie uwzględniamy czas na ewentualną realizację obowiązków służbowych.

Dbasz o zdrowie oraz samopoczucie Twoich współpracowników
Nutą rywalizacji sportowej poprawisz wyniki oraz relacje z klientami i partnerami biznesowymi;
Zwiększasz prawdopodobieństwo nawiązania nowych, owocnych współprac.
Zwiększasz świadomość pracowników w zakresie zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej

Firmy które nam zaufały

MASZ PYTANIA?

Jeśli interesuje Cię taki obóz napisz do nas (korzystając z poniższego formularza kontaktowego), a my skontaktujemy się z Tobą w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług świadczonych przez Przyspiesz Sp. z o. o., będącą właścicielem serwisu Przyspiesz.eu. Zapoznałem się z podstawowymi informacjami w zakresie przetwarzania danych osobowych.

    Scroll to Top
    PRZYSPIESZ Logo