O nas

o nas

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Główni Trenerzy i założyciele Przyspiesz. Swoją sportową 20 letnią przeszłość i poświęcenie życia dla Triathlonu przekuli w pasję do nauczania i analizy ruchu pod kątem zdrowia i poprawy techniki w Triathlonie.  Swoją wiedzą i metodyką dzielą się nie tylko ze swoimi podopiecznymi, ale także szkolą kadrę Przyspiesz utrzymując tym samym wysoki poziom nauczania u każdego z wyszkolonych trenerów. 

NASI INSTRUKTORZY

POZNAJ NAS BLIŻEJ

FILIP KOŁODZIEJCZAK (MENAGER, TRENER ŁÓDŹ)

Były pływak wyczynowy, miłośnik rywalizacji sportowej, obecnie triathlonista i licencjonowany instruktor pływania PZP.

Sport jest moim życiem od zawsze. Zaczynając jako pływak wyczynowy, przez trening siłowy i funkcjonalny, a obecnie triathlon – codziennie realizuję swoje sportowe pasje. Kocham sport i pragnę dzielić się nim ze światem. W pracy trenera stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, przy jednoczesnej dobrej zabawie 🙂
Najczęściej spotkać mnie można na basenie łódzkiej Zatoki Sportu, na rowerze bądź bieżni stadionu.

Szymon Czech (trener Silesia)

Trenuję pływanie od dziecka, jestem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Mistrzostw Śląska. Pracuję z dziećmi i młodzieżą W SZKOLE PODSTAWOWEJ jako trener pływania. Z Przyspiesz związałem się niedawno, ale od razu zobaczyłem, że to praca z dużą perspektywą rozwoju w super zgranym i przyjacielskim zespole, i już wiem, że zostanę na dłużej.

SZYMON WAWRYCA: (trener trójmiasto)

Prowadzę zajęcia spod sztandaru Przyspiesz na terenie Trójmiasta. Moja przygoda z pływaniem sięga czasów odległych niemal, bowiem zacząłem uczyć się pływać, a później trenować pływanie wraz z początkiem szkoły podstawowej czyli w 2004 roku. Po wielu latach zawodniczej kariery z czasem stanąłem po drugiej stronie i od razu w koszulce z logiem Przyspiesz i radiem w ręku. W pracy z podopiecznymi lubię eksperymentować i tworzyć nowe ćwiczenia, które wcześniej testuję na sobie. Zawodnicy natomiast lubią moje kwieciste i obrazowe opisy ćwiczeń oraz anegdotki które mogą usłyszeć w sprzęcie do komunikacji między uwagami technicznymi.

MATEUSZ WIRASZKA: (trener Wrocław)

Od dziecka trenowałem pływanie w klubach takich jak: UKS Koral Wrocław, Juvenia Wrocław oraz sportowe ratownictwo wodne w DOLNOŚLĄSKIM WOPR GIMBASKET. Wiele lat pływałem w Dolnośląskie czołówce na 1500m stylem dowolnym.
Po karierze zawodniczej zająłem się trenowaniem i uczeniem innych korzystając z wiedzy i doświadczeń jakie zdobyłem jako zawodnik oraz student AWF Wrocław.
Obecnie jestem Trenerem Pływania w Przyspiesz oraz Trenerem sekcji sportowego ratownictwa wodnego w GIMBASKECIE.
Oprócz tego rozwijam swoją wiedzę w zakresie treningu siłowego i zdrowego ruchu.

MAKSIM ANZIN (TRENER WARSZAWA)

W sporcie od dziecka. Na początku jako pływak, a później jako triathlonista. Oddanie dyscyplinie jaką jest triathlon pochłoną mnie i stal się moją pasją na następne 10 lat wyczynowej przygody i trwa do dziś. Zaczynało się od sekcji w szkole sportowej i zawodów regionalnych, a skończyło się na poziomie kadry narodowej, wygranych mistrzostwach kraju i imprez poziomu mistrzostw Europy i Świata w triathlonie.

W roku 2019 skończyła się moja wyczynowa kariera zawodnicza. Od tej pory jestem trenerem.
Współpracuję z Przyspiesz już ponad roku. Dzięki nim osiągnąłem nowy poziom w praktyce trenerskiej. Sprzęt do komunikacji i autorski system nauczania pozwolił mi rozwinąć skrzydła do tego stopnia, że nie spotkałem jeszcze przypadku, którego nie nauczyłbym pływać.

WIKTORIA GWIAZDOWSKA (TRENER KRAKÓW)

Swoją przygodę z pływaniem rozpoczęłam mając 5 lat. Tak bardzo pokochałam ten sport, ze zaczęłam trenować go wyczynowo. Jestem basenowym świrem, bo nikt normalny nie wstaje o 5 rano, żeby iść na basen. Podczas zajęć najbardziej lubię zarażać swoją pasją i w miłej atmosferze wprowadzać podopiecznych na wyższy poziom umiejętności pływackich i ich Przyspieszać. Dołączenie do teamu przyspiesz dało mi możliwość jeszcze na szerszą skale przekazywać swoją pasję podopiecznym i cieszyć się tym spełniając się w swojej pracy.

Scroll to Top
PRZYSPIESZ Logo