Bieganie

Przyspiesz.eu | Bieganie

Odpowiednio ułożony trening biegowy w połączeniu z przemyślanym treningiem siłowym i funkcjonalnym daje świetne rezultaty.

Naszą misją jest to, aby zwiększyć świadomość zawodników w temacie wzmocnienia i zabezpieczenia aparatu ruchu, który gotowy ma być na TRENOWANIE na wyższym poziomie.

Mamy świadomość, jak obciążającą dyscypliną dla układu nerwowego jest bieganie. Wiemy także, ile zdrowego rozsądku, oraz cierpliwości potrzeba aby zaliczyć długofalowy, biegowy PROGRES. Chcielibyśmy tą wiedzą podzielić się WŁAŚNIE Z TOBĄ, dlatego zapraszamy do współpracy!

W Poznaniu (a od nowego roku także w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi) zapraszamy na grupowe zajęcia biegowe. Możesz zdecydować się na udział w całym cyklu lub wykupić tylko jeden trening. Link do zapisów – poniżej.

Organizujemy także obozy biegowe, które stanowią niepowtarzalną okazję do realizacji super efektywnego mikrocyklu treningowego, a przy okazji poznania wielu tajników optymalnej techniki biegowej, ćwiczeń uzupełniających oraz metodyki treningowej. Zapisz się już dzisiaj na jeden z obozów i Przyspiesz!

ZAJĘCIA BIEGOWE (STACJONARNE)

WYBIERZ TRENING DLA SIEBIE

Nie ma aktualnie żadnych warsztatów...

OBOZY BIEGOWE

WYBIERZ OBÓZ DLA SIEBIE

W tej chwili nie ma dostępnych obozów biegowych. Zapraszamy niedługo!
Scroll to Top
PRZYSPIESZ Logo